• Pomôže nám aj Váš hlas!

• Aj tento rok rada pre komunitný participatívny rozpočet mesta Partizánske odobrila do verejného SMS hlasovania 15 návrhov komunitných projektov, pričom dotácia na jeden projekt bude vo výške maximálne 1000 €. Naša škola sa zapája s projektom č.9 Outdoorovej čitárne a naša škôlka cez OZ Batania cez projekt č.8 Bezpečne v škôlke.

O tom, ktoré komunitné projekty získajú podporu pre svoju realizáciu môžete rozhodnúť zaslaním SMS na číslo 6664 (Cena spätnej SMS je 0,50€).

Podporených bude prvých 10 projektov. Na to, aby bol projekt podporený, musí získať minimálne 50 SMS hlasov. Hlasovať môžete za každý projekt len raz, ale máte možnosť hlasovať za všetky projekty.

Hlasovať môžete od 16. do 31. mája (vrátane) 2022.

SMS má mať tvar PROJEKT medzera číslo projektu podľa tabuľky projektov (napr. projekt č. 9 je Outdoorová čitáreň, tzn. hlasovacia SMS pre tento projekt bude mať tvar „PROJEKT 9“. Na veľkosti písmen nezáleží.

Viac info o Komunitných projektoch nájdete tu.

Vopred ďakujeme za Váš hlas!Projektový tím CZŠ s MŠ Jána Krstiteľa

• Zápis detí 2022/2023

• Zápis detí pre školský rok 2022/2023 sa uskutoční 12.-13.mája v priestoroch našej MŠ. Pred zápisom je potrebné vyplniť elektronickú prihlášku. Presný rozpis s pozvánkou na konkrétny čas dostanú záujemci mailom.